تلکس رخداد 24: وضعيت البرز قرمز شد
یکشنبه، 15 فروردین 1400 - 12:19     کد خبر: 10622

نماينده عالي دولت در استان البرز با اشاره به اينكه البرز وارد وضعيت قرمز و موج چهارم شيوع كرونا شد، افزود: بر اين اساس درنگ جايز نيست، مردم از سرعت انتشار كروناي جهش يافته آگاه باشند.

رخداد24 :به  گزارش رخداد، عزيزالله شهبازي در جلسه شوراي معاونين استانداري و فرمانداران استان كه روز يكشنبه ۱۵ فروردين برگزار شد، با اشاره به انتخابات پيش رو، خطاب به فرمانداران و مديران، گفت: شما نمايندگان دولت و نظام هستيد از اين رو بايد با حساسيت و تعصب ويژه‌اي به مسئوليت‌ها و وظايف خود عمل كنيد.

 وي ادامه داد: جاي خرسندي دارد كه فرمانداران با اشراف كامل در شهرستان‌ها پاي كار هستند و هيات‌هاي اجرايي تشكيل شده‌اند.

شهبازي گفت: در تاييد يا رد صلاحيت‌ها بايد حفظ آبروي افراد را مد نظر قرار دهيم نبايد به گونه‌اي اقدام شود كه خدايي ناكرده به آبرو و اعتبار كسي خدشه وارد شود.

وي افزود: رعايت مر قانون در مراحل مختلف اجراي انتخابات امري واجب و ضروري است از اين رو اگر تخلفي نيز صورت گيرد در چهارچوب قوانين مورد برخورد قرار مي‌گيرد.

استاندار البرز با اشاره به اتحاد و انسجام حاكم در استان، تاكيد كرد: بايد بستري را فراهم كنيم كه انتخابات در نهايت سلامت، امنيت و با مشاركت حداكثري برگزار شود.

وي گفت: تمامي كانديداهاي تاييد شده، از نظر ما به عنوان برگزار كنندگان انتخابات يكسان هستند و به دور از هر گونه جهت گيري، شرايط برابر قانوني براي فعاليت آنها مهيا مي شود.

شهبازي با اشاره به اينكه البرز وارد وضعيت قرمز و موج چهارم شيوع كرونا شد، افزود: بر اين اساس درنگ جايز نيست، مردم از سرعت انتشار كروناي جهش يافته آگاه باشند.

وي گفت: اگر دستورالعمل‌هاي بهداشتي، استفاده از ماسك و پرهيز از حضور در اجتماعات رعايت نشود، فاجعه‌اي بزرگ رقم مي‌خورد.

استاندار البرز افزود: كروناي جهش يافته مجالي براي تعلل و جبران نمي‌گذارد و موج چهارم شيوع كرونا به مراتب خطرناك‌تر از امواج قبلي است.

وي گفت: البرز به لحاظ همجواري با پايتخت، تردد بالاي بين استاني، قرار گرفتن در معبر ۱۴ استان كشور، تراكم شديد جمعيت و رشد روز افزون مهاجرت‌ها، نيازمند همكاري و همراهي ويژه مردم و مسئولان براي مقابله با كرونا است.

شهبازي با اشاره به اينكه بيمارستان‌هاي استان مملو از بيماران كرونايي شده، افزود: مردم براي حفاظت از جان خود در مقابل مخاطرات كروناي جهش يافته، همراهي بيشتري با مصوبات ستادهاي ملي و استاني مقابله با كرونا داشته باشند.

منبع :ايسنا


 


برگشت به تلکس خبرها