تلکس رخداد 24: الاهلي - استقلال، شايد با حضور تماشاگر
چهارشنبه، 11 فروردین 1400 - 22:05     کد خبر: 10618

رسانه الشبابية عربستان خبر داد كه هواداران عربستاني به بازگشت به استاديوم ها در ليگ قهرمانان آسيا، نزديك هستند.

رخداد24 : با وجود اينكه وزارت ورزش عربستان اعلام كرده بود كه هواداران فوتبال در عربستان مي توانند پس از پايان ماه مبارك رمضان و در ماه شوال به استاديوم ها بازگردند، اكنون رسانه هاي عربستاني از تلاش و رايزني مسئولين ورزشي اين كشور براي حضور تماشاگران در استاديوم ها در خلال رقابت هاي ليگ قهرمانان آسيا خبر مي دهند.

به نظر مي رسد عربستاني در تلاش هستند تا از فرصت ميزباني به دست آمده، نهايت بهره را ببرند و اكنون رسانه الشبابية خبر داده است كه هواداران فوتبال در اين كشور نزديك به بازگشت به استاديوم ها در ليگ قهرمانان آسيا هستند.

الشبابية نوشته است كه كنفدراسيون فوتبال آسيا تمايل دارد تا با بازگشت درصد مشخصي از هواداران عربستاني به ورزشگاه ها موافقت كند به شرطي كه اين افراد سند تزريق واكسن كرونا را در دست داشته باشند و دوزهاي اين واكسن را مصرف كرده باشند.

اين رسانه نوشته است كه قرار است در هر دو شهر رياض و جده تماشاگراني كه برگه تزريق واكسن كرونا را در دست دارند، براي تماشاي ديدارهاي الهلال، النصر و الاهلي در رقابت هاي ليگ قهرمانان آسيا به استاديوم ها وارد شوند.

روز گذشته و در جريان ديدار تيم هاي ملي عربستان و فلسطين، تماشاگران مجوز حضور 40 درصدي از ظرفيت كل استاديوم مرسول پارك را به دست آورده بودند و پس از گذشت بيش از يك سال، هواداران موفق به حضور در استاديوم هاي عربستان شدند و اكنون در صورت صدور مجوز درصد خاصي از ورزشگاه هاي اين كشور، بازي هاي استقلال در اين كشور با حضور تماشاگران برگزار خواهد شد كه اين مسئله مي تواند كار شاگردان مجيدي را در مقابل الاهلي سخت كند.

منبع :ورزش سه


 


برگشت به تلکس خبرها