تلکس رخداد 24: مرگ هولناك آرمين در جشن تولد نامزدش!
دوشنبه، 26 فروردین 1398 - 15:02     کد خبر: 9271

پس از اين ماجرا خلبان اين پرواز دردسرساز به دستور مقام قضائي در بازداشت پليس قرار گرفت و در حال حاضر كارشناسان سازمان هواپيمايي تجسس‌ها و بررسي‌هاي خود را در رابطه با ميزان تقصير خلبان در مرگ اين پسر آغاز كرده‌اند

رخداد24 : روزنامه شهروند نوشت: «همه چيز از يك شوخي شروع شد. مليكا سوار بر بالگرد بود و به همراه خلبان از آن بالا براي آرمين دست تكان مي‌داد. آرمين از روي زمين شاهد هلي‌كوپترسواري دختر مورد علاقه‌اش بود و از شادي و هيجان او لذت مي‌برد. در يك لحظه ناگهان همه چيز عوض شد، شادي و خوشحالي اين دختر و پسر جوان به عزا تبديل شد. خلبان با اقدامي عجيب به سمت زمين رفت. او بالگرد را نزديك آرمين برد تا او را بترساند، اما اين نزديك‌شدن بهاي سنگيني داشت. شوخي عجيب خلبان با پسر جوان به مرگ تلخ و هولناك او منجر شد. سر آرمين با پره‌هاي هفت متري بالگرد جايروپلين برخورد كرد و از تنش جدا شد. پسر جوان جان باخت و خلبان هم بازداشت شد. اين در حالي است كه دستگاه قضائي كرج در حال بررسي اين پرونده و ميزان مقصر بودن خلبان در مرگ پسر جوان است.

ماجرا به روز پنجشنبه، ٢٢ فروردين برمي‌گردد. ساعت دوي بعدازظهر بود كه آرمين به همراه دختر مورد علاقه‌اش به مركز آموزشي بالگرد در كمالشهر كرج مراجعه كرد. قصد داشت مليكا را براي جشن تولدش سورپرايز كند. او يك بالگرد اختصاصي اجاره كرد تا به همراه مليكا سوار بالگرد شود. آن‌ها پس از اجاره يك بالگرد جايروپلين ابتدا شروع به گرفتن عكس يادگاري در كنار اين بالگرد دو نفره كردند. از آنجا كه در اين بالگرد فقط يك نفر به همراه خلبان مي‌توانست بنشيند، در ابتدا آرمين به همراه خلبان سوار بر بالگرد جايروپلين شد. او چند دقيقه‌اي در آسمان كرج به پرواز درآمد و مليكا هم از پايين او را نظاره مي‌كرد. بعد از چند دقيقه بالگرد روي زمين فرود آمد و اين بار نوبت به مليكا رسيده بود. دختر جوان با خوشحالي سوار بالگرد شد؛ از آن بالا براي آرمين دست تكان مي‌داد و آرمين هم از پايين دختر مورد علاقه‌اش را مي‌ديد تا اين كه ناگهان بالگرد به سمت آرمين به حركت درآمد. خلبان و دختر جوان هر دو مي‌خنديدند. آرمين روي زمين بود كه بالگرد به او نزديك شد. ناگهان صحنه‌اي وحشتناك مقابل چشمان دختر جوان و خلبان رقم خورد. پره‌هاي بالگرد با سر آرمين برخورد كرد. سرش از تنش جدا شد و روي زمين افتاد. ماجراي تولد و جشن خوشحالي اين دختر و پسر كه قرار بود به‌زودي با هم ازدواج كنند، اين‌چنين تلخ به پايان رسيد.

همين حادثه كافي بود تا تيمي از مأموران پليس استان البرز براي تحقيقات ويژه وارد عمل شوند.

سرهنگ نادربيگي، رئيس‌پليس آگاهي استان البرز درباره جزئيات اين خبر تلخ  گفت: «پس از اين حادثه بلافاصله مأموران پليس در جريان ماجرا قرار گرفتند. گويا پسر جوان به خاطر جشن تولد دختر مورد علاقه‌اش اين بالگرد را اجاره كرده بود و پس از اين ماجرا خلبان اين پرواز دردسرساز به دستور مقام قضائي در بازداشت پليس قرار گرفت و در حال حاضر كارشناسان سازمان هواپيمايي تجسس‌ها و بررسي‌هاي خود را در رابطه با ميزان تقصير خلبان در مرگ اين پسر آغاز كرده‌اند. تحقيقات تا اعلام نظريه كارشناسان سازمان هواپيمايي ادامه دارد.»

منبع : شهروند


 


برگشت به تلکس خبرها