تلکس رخداد 24: آثار مثبت جشنواره لاله‌ها كمك به خلق برند براي كرج است
یکشنبه، 25 فروردین 1398 - 18:10     کد خبر: 9269

رئيس شوراي شهر كرج گفت: آثار مثبت جشنواره لاله‌ها كمك به خلق برندسازي شهر كرج است كه توانسته اين شهر را با برند لاله معرفي كند.

رخداد24 : به گزارش رخداد، عباس زارع در ادامه با اشاره به اين مطلب اظهار كرد: برپايي اين دوره از جشنواره لاله‌ها به‌واسطه زيبايي‌هاي بصري كه ايجاد كرده موجب شده تا مردم ساعاتي را فارغ از هياهوي شهر در آن سپري كنند و شادي و نشاط حاصل از آن موجب خرسندي است و مي‌توان رشد خدمات و ارائه آن را نسبت به سال‌ها قبل مشاهده كرد.

وي گفت: در دوره هفتم نوآوري و اتفاقات جديدي رخ‌داده كه مي‌تواند اثر مطلوب و چشم‌گيري بر اوقات فراغت شهروندان داشته باشد.

رئيس شوراي شهر كرج اضافه كرد: يكي از آثار مثبت اين جشنواره كمك به خلق برندسازي شهر كرج است كه توانسته اين شهر را با برند لاله معرفي كند و اين دست آورد بزرگي است كه در تاريخ شهر كرج ماندگار خواهد ماند.

زارع افزود: اين برند سازي به دنبال خود مسئوليت فراواني را براي مديران شهري در حوزه‌هاي فرهنگي، اجتماعي و اقتصادي به همراه خواهد داشت كه بايد از آن نهايت استفاده را در خدمت توسعه شهر به كاربست.

وي ضمن قدرداني از تلاش‌هاي سازمان سيما و منظر و فضاي سبز شهري و كاركنان و كارگران در برپايي اين جشنواره، تمامي دست‌اندركاران اين جشنواره سعي كرده‌اند تا برنامه‌هاي باشكوهي بر پا كنند و شرايط مساعد آب و هوايي به طولاني‌تر شدن اين دوره كمك كرده كه خود موجب رضايت بيشتر شهروندان شده است.

منبع : مهر


 


برگشت به تلکس خبرها