تلکس رخداد 24: انجام ۱۳ هزار بازرسي از واحدهاي صنفي استان البرز/ثبت ۲۰۰۰ تخلف
سه شنبه، 20 فروردین 1398 - 12:03     کد خبر: 9263

رئيس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان البرز گفت: با اجراي طرح نوروزي از سيزده هزار واحد صنفي استان بازرسي به عمل آمد.

رخداد24 : به گزارش رخداد، جهانگير شاهمرادي در خصوص اقدامات انجام‌شده در قالب طرح نظارت نوروزي، اظهار كرد: در اين طرح كشوري كه از ابتداي بهمن‌ماه سال گذشته آغاز شد و تا پانزدهم فروردين‌ماه سال جاري ادامه داشت، گروه هدف كالاها و خدمات پرمشتري در ايام پاياني سال بوده است.

وي در رابطه با تعداد بازرسي‌هاي اين طرح در استان البرز افزود: در راستاي اجراي اين طرح بزرگ ۱۳ هزار و ۴۶۸ مورد بازرسي از واحدهاي صنفي و خدماتي صورت گرفت كه منجر به تشكيل يك هزار و ۶۷۴ پرونده و ثبت دو هزار و ۴۸۷ تخلف به ارزش ۱۷۷ ميليارد و ۷۷۸ ميليون تومان شد.

رئيس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان البرز گفت: در زمان اجراي اين طرح يك هزار و ۱۶۸ گزارش مردمي پيگيري شده است كه اين گزارش‌ها از طريق سامانه ۱۲۴ به سازمان واصل‌شده بود و موردبررسي قرار گرفت كه درنهايت از اين تعداد گزارش واصله ۳۵۷ مورد آن متخلف و ۸۱۱ مورد آن غير متخلف شناخته شد.

شاهمرادي اظهار كرد: در طول اجراي طرح نظارتي نوروزي، ۳۰۸ گشت مشترك صورت گرفت كه ۲۸ مورد آن با تعزيرات حكومتي، ۱۸۲ مورد با اصناف استان و ۹۸ مورد آن مربوط به ساير دستگاه‌هاي اجرايي بوده است.

وي از همراهي و همكاري استانداري البرز، فرمانداري‌هاي استان، اتاق‌هاي اصناف البرز، دانشگاه علوم پزشكي، تعزيرات حكومتي، دامپزشكي، سازمان ميراث فرهنگي، جهاد كشاورزي و ديگر نهادهاي اجرايي مشاركت‌كننده در اجراي طرح نظارت نوروزي قدرداني كرد.

منبع : مهر


 


برگشت به تلکس خبرها