تلکس رخداد 24: استان البرز سند مديريت بحران ندارد/امكانات اولويت بندي نيست
شنبه، 17 فروردین 1398 - 16:44     کد خبر: 9250

نماينده مردم كرج در مجلس شوراي اسلامي با اشاره به اينكه استان البرز سند مديريت بحران ندارد، گفت: امكانات بخش دولتي و خصوصي نيز اولويت بندي نيست.

رخداد24 : به گزارش رخداد، محمدجواد كوليوند در نشست شوراي اداري شهرستان فرديس كه در سالن همايش منطقه يك شهرداري فرديس برگزار شد، ضمن تبريك سال نو، اظهار كرد: در تمام شهرستان‌هاي استان سند مديريت بحران نداريم و هيچ دستگاهي نيز مطالعاتي كه در اين خصوص انجام داده را ارجاع نداده است.

وي در ادامه با بيان اينكه امكانات بخش خصوصي و دولتي اولويت بندي نشده است، تاكيد كرد: بايد اقدامات لازم در اين خصوص انجام شود تا در مواقع بحراني بدانيم دقيقاً چه كاري بايد انجام دهيم. سيل تلنگري به مسئولان بود تا بدانند كارها بايد با مطالعه انجام شود. اتفاقات رخ داده در سيل اخير نشان مي‌دهد در ساخت و سازها توجه مطلوبي به قوانين نداشته‌ايم.

نماينده مردم كرج و فرديس در مجلس شوراي اسلامي با اشاره به اينكه اولين اقدام در دستور كار فرمانداري شهرستان فرديس در سال جاري، جمع آوري مطالعات ارگان‌ها و دستگاه‌هاي مختلف در خصوص موارد بحراني باشد، خاطرنشان كرد: كمك‌هاي مردمي در استان‌هاي مختلف كشور آماده است. بايد يه دنبال راه‌هاي جديد باشيم براي مقابله با بحران‌ها.

وي با اشاره به اينكه رهبر معظم انقلاب اسلامي نسبت به ارائه سندي براي بعد از چهل ساله دوم اقدام كرده است، گفت: همگان بايد به اين سند بپردازند و به خوبي روي آن مانور دهند و مطالعه كنند تا بتوانيم چرخه زندگي را به سمت اهداف اين سند پيش ببريم.

كوليوند با اشاره به چهل سالگي انقلاب اسلامي، بيان كرد: بايد مصرف را اصلاح كنيم تا شاهد رونق توليد باشيم و بايد جامعه هدف مصرف كننده را پيدا كنيم.

وي با بيان اينكه بايد مصرف مديريت شود، گفت: بايد از خود و خانواده خود شروع كنيم تا مصرف مديريت شود و رونق توليد معنا پيدا كند.

نماينده مردم استان البرز در مجلس شوراي اسلامي با بيان اينكه برخي به دنبال ايجاد بحران‌هاي رواني در جامعه هستند، خاطرنشان كرد: كليد مقابله با اين بحران صداقت است. برخي از دستگاه‌ها به خوبي در اين راستا اقدام كرده‌اند.

منبع : مهر


 


برگشت به تلکس خبرها