تلکس رخداد 24: اعزام ۴۴ فروند قايق براي كمك به سيل‌زدگان
دوشنبه، 12 فروردین 1398 - 23:25     کد خبر: 9246

فرمانده منطقه سوم نيروي دريايي سپاه پاسداران گفت: ۴۴ فروند قايق از منطقه سوم نيروي دريايي سپاه در مناطق سيل‌زده مستقر شده است.

رخداد24 : به گزارش رخداد، سردارسرتيپ دوم پاسدار يدالله بادين در گفت‌وگويي اظهار داشت: نيروي دريايي سپاه پاسداران انقلاب اسلامي حسب وظيفه خود هر جاي كشور كه نياز باشد حضور پيدا مي‌كند؛ منطقه سوم نيروي دريايي سپاه پاسداران براساس ستاد مديريت بحران استان خوزستان و به در درخواست آن‌ها در مناطقي حضور پيدا كرده و در حال كمك‌رساني به مردم بوده است.

وي گفت: ۴۴ فروند قايق از منطقه سوم نيروي دريايي سپاه با كمك منطقه دوم و چهارم نيروي دريايي در مناطق سيل‌زده مستقر شده است؛ از اين ۴۴ فروند قايق ۱۶ فروند در شهر الهايي، ۵ فروند در سوسنگرد، ۲ فروند در شوش و ۲ فروند در زرگان اهواز مستقر شده و در حال كمك رساني به مردم اين مناطق بوده است.

فرمانده منطقه سوم نيروي دريايي سپاه پاسداران بيان كرد: در مورد تجهيزات مهندسي يك دستگاه بيل مكانيكي به زرگان اهواز، ۲ دستگاه كاميون به حميديه، يك لودر به شادگان و ۳ كاميون به زرگان اهواز ارسال شده است.

وي افزود: مناطقي كه منطقه سوم نيروي دريايي سپاه در آن‌ها حضور داشته وضعيت بسيار خوبي داشته و جاي نگراني در آن نيست؛ ما اميدواريم مردم عزيزمان مثل هميشه با حوصله و كمك به خوبي و با كمترين خسارت و آسيب از موضوع سيل عبور كند.

منبع :باشگاه خبرنگاران جوان


 


برگشت به تلکس خبرها