رخداد 24: آغاز داوري جشنواره «جوان موفق» استان البرز/۲۰۰ اثر ارسال شد
دوشنبه، 26 فروردین 1398 - 16:11     کد خبر: 9272

دبير اولين جشنواره جوان موفق البرز گفت: داوري ۲۰۰ اثر جشنواره جوان موفق در ۱۷ محور آغاز شد.

رخداد24 : به گزارش رخداد، ولي‌الله صاحبكاري ظهر دوشنبه در نشست خبري با اصحاب رسانه، آثار راه‌يافته به اولين دوره اين رويداد را براي داوري ۲۰۰ اثر در ۱۷ محور اعلام كرد و با اشاره به اينكه ۱۰۰ نفر از شركت‌كنندگان از طرف دستگاه‌هاي دولتي معرفي شدند، گفت: دغدغه اصلي نماينده ولي‌فقيه در استان البرز جوانان است و سرمنشأ تشكيل اين جشنواره بعد شعاري مسئولين در انجام امور بود.

وي با تأكيد بر اينكه آيت‌الله حسيني همداني جايگاه اجرايي نداشته و راهبردها را ارائه مي‌دهند، افزود: وي بارها تذكرات لازم را به مسئولان دادند اما اتفاقي كه بايد، نيفتاد درنتيجه تصميم بر اين شد فضايي براي نشان دادن توانايي جوانان البرز فراهم شود.

دبير اولين جشنواره جوان موفق البرز استفاده از مديران غيربومي در البرز را به‌عنوان يك دوره خاص آموزشي براي عهده‌دار شدن مسئوليت‌هاي جدي در ديگر استان‌ها، يك معضل دانست و اظهار داشت: نقطه‌ضعف اينجاست كه جوانان متخصص البرز در جايگاه‌هاي تخصصي پايتخت فعاليت دارند و برخي از نخبگان رسانه ملي و غيره نيز البرزي هستند.

صاحبكاري با اشاره به اينكه علي‌رغم محدوديت‌هاي دفتر نماينده ولي‌فقيه، وي موانع را برداشته و بعضاً علي‌رغم تمايل مسئولان اين اجتماع را رقم زدند، گفت: بايد مسئولان را به اين باور برسانيم كه جوانان البرز ظرفيت لازم را براي به دست گرفتن امور دارند و نيازي به مديران غيربومي نخواهيم داشت.

وي ضمن انتقاد از همايش‌هايي كه به دنبال فلان بازيگر و يا خواننده مشهور هستند، گفت: تمام دغدغه نماينده ولي‌فقيه در استان البرز بومي بودن جشنواره بود درنتيجه حتي مجري و دست‌اندركاران «جوان موفق» از استان البرز هستند، اقدامي عملي كه شعارگونه نيست.

دبير اولين جشنواره جوان موفق البرز اجتماع جوانان البرز را در راستاي بيانيه گام دوم انقلاب رهبري دانست و با اشاره به اينكه دغدغه رهبر معظم انقلاب در بيانيه گام دوم جوانان است، افزود: خواسته ما از اصحاب رسانه پيگيري دغدغه جوانان است و آيت‌الله حسيني همداني نيز مجدانه پاي اين مهم ايستاده‌اند.

منبع : مهر


 


پیامک - فیس بوک - تویتر
نسخه اصلی - برگشت به خبرها