رخداد 24: استان البرز معين خوزستان شده است
جمعه، 23 فروردین 1398 - 16:40     کد خبر: 9266

مدير بهزيستي شهرستان كرج گفت: استان البرز معين خوزستان شده است و در اين راستا از اولين ساعات اطلاع از وقوع سيل تمامي نيروها به حالت آماده باش در آمده و اقدامات مهمي با چندين هدف صورت گرفت.

رخداد24 : به گزارش رخداد، در حوادث اخير كشور باراني كه بايد آرامش و بركت ميشد خانه هاي كوچك هموطنان عزيزمان را ويران كرد. اكنون لازم است با دستهاي متحد و يكپارچه براي پيشگيري از ويراني خانه دل و خانه اميد هموطنان عزيزمان مانند گذشته با تمام توان گام برداشته و به كمك سيل زدگان بشتابيم و خوشبختانه در اين راه البرزي ها ثابت كردند كه بني آدم اعضا يكديگرند.

استان البرز معين خوزستان شده است

با توجه به مشاركت خوب البرزي ها در كمك به هموطنان ساكن در مناطق سيل زده كشور در خصوص كمك هاي ارسالي به مناطق سيل زده خوزستان، عليرضا فتاح پوراظهار كرد: بهزيستي شهرستان كرج چهار محموله مشتمل بر محموله دو كاميون و يك تريلي به ارزش دو ميليارد ريال كه از اقلام مورد نياز ضروري از جمله مواد خوراكي و چند دستگاه يخچال و چندين تخته فرش تشكيل شده است  راطي دو مرحله به مناطق سيل زده اعزام كرد.

مدير بهزيستي شهرستان كرج افزود :با احتمال وقوع سيل در اطراف رودخانه كرج و جاده چالوس در اسرع وقت مددجويان تحت پوشش بهزيستي شهرستان كرج شناسايي و توسط مددكاران نسبت به آگاهي از وضعيت خانه ها و رفاه معلولين و ساير افراد جامعه هدف بهزيستي اطمينان حاصل گرديد واطلاعات لازم در برخورد با سيل و ترك محل در مواجهه با سيل احتمالي به افراد تحت پوشش و خانواده هاي آنها داده شد.

فتاح پور اشاره كرد :گروهي از طرف بهزيستي شهرستان كرج با آشپز خانه سيار جهت طبخ غذاي گرم به مناطق سيل زده گلستان و لرستان اعزام گرديد. هم اكنون گروه حاضر در لرستان براي كمك و طبخ غذاي گرم به سمت خوزستان حركت كرده اند.

استان البرز معين خوزستان شده است

وي ضمن تقدير و تشكر از زحمات گروه هاي اعزامي و مردم فهيم و خير استان البرز با اشاره به وضعيت روحي كودكان حاضر در منطقه و در نظر گرفتن احتمال آسيب هاي پس از حادثه به كودكان ضمن اعلام خبر اعزام افراد متخصص روانشناسي و مددكاري به مناطق سيل زده از مردم فهيم استان البرز جهت كمك در پويش لبخند مهرباني جمع آوري اسباب بازي و وسايل براي كودكان حاضر در مناطق سيل زده طلب كمك و ياري دارد.

منبع :


 


پیامک - فیس بوک - تویتر
نسخه اصلی - برگشت به خبرها