رخداد 24: قطعه قطعه جمع گردد همدلي معنا شود / راه اندازي پويش ( پازل همدلي ) براي تامين نوشت افزار دانش‌آموزان تحت پوشش بهزيستي
یکشنبه، 27 مهر 1399 - 11:03     کد خبر: 10372

دكتر حيدري مديركل بهزيستي البرز در جمع خبرنگاران از اجراي طرح پويش پازل همدلي خبر داد و افزود :هدف از اين پويش تهيه و تامين نوشت افزار و وسايل لوازم التحرير براي دانش‌آموزان تحت پوشش سازمان بهزيستي است.

رخداد24 : به گزارش رخداد، دكتر اسدالله حيدري مديركل بهزيستي البرز اذعان داشت: سازمان بهزيستي در جهت حمايت و رسيدگي به دانش آموزان نيازمند و تحت پوشش اقدام به برپايي پويشي به عنوان پازل همدلي با همكاري انجمن صنفي توليدكنندگان نوشت افزار، آواي پيك تحرير ايرانيان ، موسسه خيريه نيك گامان و با كمك و مشاركت مردم نوعدوست ايران اسلامي نمود تا با تكميل اين پازل نسبت به تهيه و تامين ۶۰ هزار بسته لوازم التحرير براي دانش آموزان تحت پوشش بهزيستي سراسر كشور اقدام گردد.

 به گفته مديركل بهزيستي البرز ، در پويش پازل نقشه ايران با ۶۰۰ هزار قطعه كه در نقشه هر استان هم نمادهاي ميراث فرهنگي آن استان درابعاد ۲۰ متر در ۳۰ متر نقش بسته است براي علاقمندان، خيرين و مردم ايران اسلامي كه قصد مشاركت در اين پويش را دارند تهيه شده است.

مديركل سازمان بهزيستي استان با بيان اينكه در راستاي اجراي اين طرح، براي استان البرز يك پازل تهيه شده اظهار داشت: علاقمندان مي توانند با خريد هر قطعه پازل به قيمت ۱۰ هزار تومان در تامين لوازم التحرير ، كوله وسايل مدرسه براي دانش آموزان سهيم باشند.

وي خاطر نشان كرد: قطعات اين پازل توسط مشاركت هاي خرد مردمي تكميل و با ثبت اسم تمام مشاركت‌كنندگان بر روي اين قطعات پازل به عنوان بزرگترين پازل در دنيا و نمادي ماندگار از پويش ايران همدل در نقطه‌اي از ايران به يادگار نصب و ماندگار خواهد شد.

حيدري در ادامه از همه كساني كه قصد  مشاركت در اين پويش همدلي بزرگ را دارند خواست تا با مراجعه به سايت پازل همدلي از طريق سايت سازمان بهزيستي كشور و يا نشاني puzzlehamdeli.ir اطلاعات خود را وارد و سپس استان خود را  انتخاب كنند و يك يا چند قطعه پازل را  به نام خود ثبت و خريداري كنند تا كمكي به دانش آموزان مناطق روستايي و شهري تحت پوشش بهزيستي البرز در زمينه تهيه نوشت افزار انجام دهند.

وي همچنين از مجموعه‌ها، گروه هاي خيريه، موسسات مختلف و افرادي كه علاقمند به همكاري هستند نيز خواست تا با ورود به سايت و درج نام موسسه يا خيريه خود و يا با هماهنگي با ادارات بهزيستي استان‌ها، نام موسسه يا خيريه خود را براي هميشه در نماد همدلي مردم ايران ثبت كنند.

وي در پايان اظهار كرد : اميدوارم مردم نوع دوست و خيّرين البرزي همچون گذشته، با مشاركت خود در اين طرح خداپسندانه همدلي خود را به زيبايي هرچه تمام تر به نمايش گذارند.

منبع : 


 


پیامک - فیس بوک - تویتر
نسخه اصلی - برگشت به خبرها